سرویس قابلمه استیل پروفی کوک pc-kts 1052

0 تومان بدون مالیات.

20 قلم

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرویس قابلمه پروفی کوک Profi cook pc-kts 1052

4 قابلمه در سایزهای متفاوت (یک قابلمه 24 سانتی متر (5 لیتر)، یک قابلمه 20 سانتی متر (3 لیتر)، یک قابلمه 20 سانتی متر (2 لیتر)، یک قابلمه 16 سانتی متر (1.5 لیتر)، یک شیرجوش 16 سانتی متر (1 لیتر))

سه درب استیل ضد زنگ

ساخت آلمان 

سرویس قابلمه استیل 8 پارچه پروفی کوک 1052 از استیل ضد زنگ 10/18 می باشد که این نوع استیل به عنوان استیل نگیر و غیر مغناطیسی شناخته شده است. پروفی کوک در طراحی این سرویس 8 پارچه از استیل 10/18 که از بهترین و با کیفیت ترین استیل های ضد زنگ در جهان بوده بهره برده است. این سرویس شامل 4 عدد قابلمه استیل ضد زنگ بهمراه یک شیرجوش و درب های استیل می باشد. سرویس 8 پارچه 1052 می تواند تا دمای 250 درجه سلسیوس را تا مدت زمان طولانی تحمل نموده و هیچ گونه تاثیر شیمیایی در روند پخت و پز بر جای نمی گذارد. این سرویس آلمانی بدلیل طراحی بی نظیر در کف آن قابلیت پخش شعله را دارا بوده و قابل استفاده بر روی تمامی اجاق گازهای موجود در بازار منجمله القایی، برقی، هالوژنی و ... را داراست. همچنین تمامی قابلمه های سرویس 1052 پروفی کوک دارای نشانگر داخلی حجم در مقیاس لیتر هستند.

استفاده از قابلمه های استیل بدلیل سالم بودن آنها و همچنین انتقال گرما به لایه درونی خود بهترین گزینه برای غذاهای ایرانی شامل انواع خورشت ها و غذا های آبکی مانند سوپ خواهد بود. برای استفاده از قابلمه های استیل در پخت سایر غذاهای ایرانی از جمله برنج کافی است دو عامل تنظیم درجه حرارت و صبر را به خرج دهید تا لذت غذایی کاملا خوش طعم و لذیذ را در آشپزخانه تجربه نمایید.

  • 7 کیلوگرم
  • استیل با کیفیت عالی 10/18
  • 4 عدد بهمراه یک شیرجوش